← Doğu Şirketler Grubu'na Git

DOĞU OTOMOTİV

1995 yılında faaliyete başlayan firmamız bünyesine kattığı dünyaca ünlü markaların bölge temsilciği ile faaliyet gösteren bir Doğu Şirketler Grubu üyesidir. Firmamız Van ilinin yanı sıra Muş, Bitlis, Ağdır, Ağrı ve Hakkari bölgelerine de hizmet vermektedir. Dünyaca ünlü markaların temsilciğinin vermiş olduğu güvenle müşterilerimizin bütün beklentilerini karşılama prensibi ile hareket eden firmamız hızlı, dinamik, müşteri odaklı bir anlayışı benimseyen ve ekip ruhuna önem veren çalışanlarımız ile hizmette kaliteyi sürekli kılma çabasını sürdürmektedir.

Satışını yaptığımız markaların servis ve yedek parça hizmetlerinin yanı sıra sigortacılık hizmetleri ilede müşterilerimizin her türlü sorununu aynı merkezden en kısa sürede çözüme kavuşturmayı amaçlamaktayız. Uzman teknik kadromuz ile ekip çalışmasını benimseyen ve müşteri sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturma hedefini prensip edinen teknik servisimiz kalite standartlarını ön planda tutarak en üst düzeyde hizmet vermektedir. Satış öncesi kaliteden ödün vermeden verdiğimiz hizmeti satış sonrası hizmetlere de taşıyarak müşterilerimiz ile olan bağımızı sürdürmenin tatlı telaşı içindeyiz. Şikayet hattımıza gelen şikayetleri ve önerileri hızlı bir şekilde çözüm için harekete geçiyoruz.

Bayiliklerimiz 

Opel Van Bölge Bayiliği

Cıtroen Van Bölge Bayiliği

Vizyonumuz

Hizmet kalitesinden taviz vermeden müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak

Misyonumuz

Önce “müşteri memnuniyeti” prensibini benimseyen anlayış ile bütün beklentilere en üst düzeyde ve r kaliteden asla taviz vermeden yoluna devam etmek