Kurumsal

Hakkımızda

1979 yılında “Doğu Hafriyat ve Nakliyat Zahir KANDAŞOĞLU Kollektif Şirketi” bünyesinde, ekonominin yapı taşlarından biri olan inşaat sektörü ile başlayan ticari yaşam yolculuğumuz bu gün farklı sektörlerde yapmış olduğumuz yatırımlar ile devam etmektedir. Halen İnşaat, Madencilik, Hazır Beton İmalatı, Petrol Ürünleri, Otomotiv, Medya ve Sigortacılık alanlarında faaliyette bulunan Doğu Şirketler Grubu olarak ilk günkü heyecan ve her geçen gün artan kalite anlayışımız ile yatırımlarımıza devam etmekteyiz. Beşkardeş ile başladığımız iş hayatımıza, aramıza katılan ve her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte bugün; teknolojik yeniliklere ve eğitime önem veren, bilinçli bir sorumluluk ve en önemlisi müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmaktayız.

İlimiz başta olmak üzere bölgemiz çok daha fazla yatırıma ihtiyaç duymaktadır. Bizler Doğu Şirketler Grubu olarak kaliteden taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız ile bölgemize gelecek yatırımcılarımıza örnek teşkil etmeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. Bu anlayış ile istihdam yaratmaya da devam etmekteyiz. İşsizliğin ülke oranlarının üstünde olduğu bölgemizde yapılacak yatırımlar ile bu kronik sorunun çözüleceğine inanıyoruz.

İlimizin gerek üst yapı ve gerekse alt yapı faaliyetlerine verdiğimiz katkılar ile yaşanabilir bir kentin oluşması çabası içersindeyiz. Yine 7000 yıllık geçmişe sahip ilimizin tarihine yakışır bir şekilde bölgemizin kültürel yaşamına da katkı sunmaktayız. Doğu Medya Grubumuz ile ilimizin ve bölgemizin tanıtımını yaparak bölge turizmine katkı sağlamaktayız.

Dürüst ve ilkeli çalışma anlayışı ile bölgemiz başta olmak üzere ülkemizin gelişmesine katkı sağlayarak yasalara uygun bir şekilde yürüttüğümüz faaliyetlerimiz ile özelde bölgemizin kalkınmasına genelde ise devletimize ödediğimiz vergiler ile ülke ekonomisine katkı sunmaya devam ediyoruz. Doğu Şirketler Grubu olarak temennimiz demokrasinin, barışın ve adaletin egemen olduğu, işsizliğin azaldığı, toplumsal barışın sağlandığı bir ülkede yaşayarak ve bu değerlere var olduğumuz sürece katkı sağlamayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız…

VİZYONUMUZ

Kaliteden ödün vermeden, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yaşama katkı sağlayan örnek bir grup olmak.

MİSYONUMUZ

Tedarikçilerimize, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve doğaya saygıyı temel prensip kabul eden bir anlayışla, ilimiz ve bölgemizin gelişmesine katkı sağlamak.